My Favorite Movies
| courtneyycatastrophe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 4 |
Reefer Madness - The Movie Musical (2005, R) |
|
| 5 |
My Little Pony: The Movie (1986, G) |
|
| 6 |
Silent Movie (1976, PG) |
|
| 7 |
Assmonster: The Making of a Horror Movie (2006, Unrated) |
|
| 8 |
Jonah - A VeggieTales Movie (2002, G) |
|
| 9 |
Garfield - The Movie (2004, PG) |
|
| 10 |
Jackass - The Movie (2002, R) |
|
| 11 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 12 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 13 |
The Care Bears Movie (1985, G) |
|
| 14 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Another Gay Movie (2006, Unrated) |
|
| 16 |
The Blair Witch Project (1999, R) |
















