My Favorite Movies


  1. coyotewitch
  2. Danielle

The wizard of oz

  coyotewitch's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
love all the pirate movies, love johnny depp
2
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
3
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
4
Finding Neverland (2004,  PG)
5
What's Eating Gilbert Grape (1993,  PG-13)
What's Eating Gilbert Grape
love it love it, leonardo dicaprio does a great job on his role and Johnny Depp is of course great also.
6
Constantine (2005,  R)
7
Bill & Ted's Excellent Adventure (1989,  PG)
8
The Gift (2000,  R)
9
A Walk in the Clouds (1995,  PG-13)
10
Titanic (1997,  PG-13)
11
The Aviator (2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments