Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. craziigurl031
  2. R

Give list a short description

  craziigurl031's Rating My Rating
1
White Chicks (2004,  PG-13)
2
The Matrix (1999,  R)
3
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
4
Scary Movie (2000,  R)
5
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
6
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
7
School of Rock (2003,  PG-13)
8
50 First Dates (2004,  PG-13)
9
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
11
A Walk to Remember (2002,  PG)
12
The Incredibles (2004,  PG)
13
Finding Nemo (2003,  G)
14
Saw II (2005,  R)
15
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
16
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
17
Titanic (1997,  PG-13)
18
American Pie (1999,  R)
19
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
20
Spider-Man (2002,  PG-13)
21
Wedding Crashers (2005,  R)
22
The Longest Yard (2005,  PG-13)
23
Hitch (2005,  PG-13)
24
Pretty Woman (1990,  R)
25
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
26
Shrek 2 (2004,  PG)
27
King Kong (2005,  PG-13)
28
Mean Girls (2004,  PG-13)
29
There's Something About Mary (1998,  R)
30
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
31
High School Musical (2006,  Unrated)
32
High School Musical 3: Senior Year (2008,  G)
33
High School Musical 2 (2007,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments