My Favorite Movies
| crystalbrown0815's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Story of Us (1999, R) |
|
| 2 |
Beaches (1988, PG-13) |
|
| 3 |
Glitter (2001, PG-13) |
|
| 4 |
If These Walls Could Talk 2 (2000, R) |
|
| 5 |
Center Stage (2000, PG-13) |
|
| 6 |
Enough (2002, PG-13) |
|
| 7 |
21 (2008, PG-13) |
|
| 8 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 9 |
The Shawshank Redemption (1994, R) |
|
| 10 |
The Color Purple (1985, PG-13) |
|
| 11 |
Fried Green Tomatoes (1991, PG-13) |











