My Favorite Movies
| crzybrunettegirl's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 3 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Man (2005, PG-13) |
|
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 11 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 12 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 13 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Break-Up (2006, PG-13) |
|
|
| 16 |
The League of Extraordinary Gentlemen (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Save the Last Dance (2001, PG-13) |
|
|
| 18 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 19 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 20 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
|
| 21 |
Finding Nemo (2003, G) |
|



