My Favorite Movies
| cutecaliplaya's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 2 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
|
| 3 |
Next Friday (2000, R) |
|
|
| 4 |
Freaky Friday (1977) (1976, G) |
|
|
| 5 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Bring It On Again (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Hitched (2002, Unrated) |
|
|
| 10 |
Bad Boys (1995, R) |
|
|
| 11 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
|
| 12 |
Daddy Day Care (2003, PG) |
|
|
| 13 |
Guess Who (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 15 |
The Wedding Planner (2001, PG-13) |
|
|
| 16 |
American Wedding (2003, R) |
|


