Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  cutieannie02's Rating My Rating
1
You Got Served (2004,  PG-13)
You Got Served Want To See
the dance move is cool
Click to Rate
2
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
3
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift Want To See
its unbelievable its so great drifting is cool..
Click to Rate
4
Ice Princess (2005,  G)
Ice Princess Want To See
choosing ur dreams is important never let any1 handle u..
Click to Rate
5
The Diary of Anne Frank (1959,  Unrated)
The Diary of Anne Frank Want To See
a true story a dat i will never forget its so dramatic and how targety this happen to his kinds...
Click to Rate
6
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard Want To See
its a good story ..stomping is like a cheer dance and it good i watch it 5times...
Click to Rate
7
Ella Enchanted (2004,  PG)
Click to Rate
8
Bring It On Again (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement Want To See
love it..
Click to Rate
10
The Parent Trap (1961,  G)
Click to Rate
11
The Longest Yard (1993,  PG-13)
The Longest Yard Want To See
criminals vs police adam was good player here it has a story its not only a comedy but der is a love and friendship..
Click to Rate
12
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada Want To See
i love all d clothes she wear here in d movie...
Click to Rate
13
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments