My Favorite Movies
| Dancemaster369's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 2 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 3 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 8 |
Elf (2003, PG) |
|
| 9 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |
|
| 10 |
The Ring Two (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Saw (2004, R) |
|
| 12 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 13 |
Ice Age (2002, PG) |
|
| 14 |
Grandma Got Run Over By A Reindeer (2000, Unrated) |
|
| 15 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
| 16 |
Material Girls (2006, PG) |
|
| 17 |
Unaccompanied Minors (Grounded) (2006, PG) |
|
| 18 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
| 19 |
Aquamarine (2006, PG) |
|
| 20 |
Flightplan (2005, PG-13) |




















