My Favorite Movies


  Daniel392272384's Rating My Rating
1
Tribulation (2000,  PG-13)
Click to Rate
2
Silent Night (2002,  Unrated)
Click to Rate
3
Love Comes Softly (2003,  Unrated)
Click to Rate
4
Stigmata (1999,  R)
Click to Rate
5
The Miracle of the Cards (2001,  Unrated)
Click to Rate
6
One Special Night (2002,  PG)
Click to Rate
7
The Locket (2002,  Unrated)
Click to Rate
8
The Second Chance (2006,  PG-13)
Click to Rate
9
The Christmas Blessing (Miracle of the Heart) (2005,  Unrated)
Click to Rate
10
The Perfect Stranger (2005) (1994,  Unrated)
Click to Rate
11
A Vow to Cherish (1999,  Unrated)
Click to Rate
12
The Passion of the Christ (2004,  R)
Click to Rate
13
The Passion (2004,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments