My Favorite Movies


  danielloweloafy's Rating My Rating
1
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
superb
2
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
soooooooooo funny
3
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Ocean's Eleven
excelent
4
The Matrix (1999,  R)
The Matrix
exxcelent
5
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance
grate
6
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch
good film
7
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
grate
8
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
good
9
Gladiator (2000,  R)
Gladiator
agen good
10
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Happy Gilmore
soo funny
11
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
dis is sooo funny
12
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
Napoleon Dynamite
hillarious
13
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard
superb film
14
White Men Can't Jump (1992,  R)
White Men Can't Jump
funny and great
15
Coach Carter (2005,  PG-13)
Coach Carter
grate
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
grate
17
Pitch Black (2000,  R)
Pitch Black
superb
18
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
The Chronicles of Riddick
excellent
19
Dark Fury - The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
Dark Fury - The Chronicles of Riddick
excelant
20
Ocean's Thirteen (2007,  PG-13)
Ocean's Thirteen
confusing but great

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments