My Favorite Movies
| dariusgasatan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Die Buddenbrooks (2008, Unrated) |
|
| 2 |
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Love Bug (1968, G) |
|
| 4 |
Blue Hawaii (1961, PG) |
|
| 5 |
The Apple Dumpling Gang (1975, G) |
|
| 6 |
Bob the Butler (2005, PG) |
|
| 7 |
An Angel at My Table (1990, R) |
|
| 8 |
Eternity and a Day (1999, Unrated) |
|
| 9 |
Stanley & Iris (1990, PG-13) |
|
| 10 |
Gamera 3: Revenge of Iris (1999, Unrated) |
|
| 11 |
Sügisball (Autumn Ball) (2007, Unrated) |
|
| 12 |
Attila (Attila Flagello di Dio) (1983, Unrated) |
|
| 13 |
The Tenth Man (2005, Unrated) |
|
| 14 |
Ancient Warriors (2001, R) |
|
| 15 |
Black Night (2005, Unrated) |
|
| 16 |
The Green Archer (1940, Unrated) |
|
| 17 |
Is There Sex After Death? (Is There Love After Death) (1971, Unrated) |
|
| 18 |
Violent Cop (Bao li xing jing) (2000, Unrated) |
|
| 19 |
Ride the Pink Horse (1947, Unrated) |
|
| 20 |
Miss Mary (1986, R) |
|
| 21 |
Marker (2005, Unrated) |
|
| 22 |
Dance Flick (2009, PG-13) |
|
| 23 |
The Odd Couple (1968, G) |






















