My Favorite Movies


  darkangel4290's Rating My Rating
1
The Rules of Attraction (2002,  R)
Click to Rate
2
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
3
Almost Famous (2000,  R)
Click to Rate
4
American Beauty (1999,  R)
Click to Rate
5
Super Troopers (2001,  R)
Click to Rate
6
Requiem for a Dream (2000,  R)
Click to Rate
7
Moulin Rouge! (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
Click to Rate
9
Cruel Intentions (1999,  R)
Click to Rate
10
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
12
Not Another Teen Movie (2001,  R)
Click to Rate
13
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
14
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006,  R)
Click to Rate
15
Resident Evil (2002,  R)
Click to Rate
16
Resident Evil - Apocalypse (2004,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments