My Favorite Movies
| darkkoko250's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
300 (2007, R) |
|
|
| 2 |
Grind (1997, Unrated) |
|
|
| 3 |
House of 1000 Corpses (2003, R) |
|
|
| 4 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Hills Have Eyes II (2007, R) |
|
|
| 6 |
Hannibal Rising (2007, R) |
|
|
| 7 |
Rocky Balboa (1990, PG) |
|
|
| 8 |
Clerks (1994, R) |
|
|
| 9 |
Clerks II (2006, R) |
|
|
| 10 |
Red Dragon (2002, R) |
|
|
| 11 |
Dawn of the Dead (2004, R) |
|
|
| 12 |
Grindhouse (Grind House) (2007, R) |
|
|
| 13 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
|
| 14 |
Freddy vs. Jason (2003, R) |
|
|
| 15 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 16 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 17 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
|
| 18 |
American Pie (1999, R) |
|
|
| 19 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
|
| 20 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 21 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
|
| 22 |
Monty Python and the Holy Grail (1975, PG) |
|
|
| 23 |
Open Season (2006, PG) |
|
|
| 24 |
Cars (2006, G) |
|
|
| 25 |
Harold & Kumar Go to White Castle (2004, R) |
|
|
| 26 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 27 |
Hulk (2003, PG-13) |
|
|
| 28 |
Land of the Dead (2005, R) |
|
|
| 29 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
|
| 30 |
Ghost Rider (2007, PG-13) |
|
|
| 31 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 32 |
The Brothers Grimm (2005, PG-13) |
|


