My Favorite Movies


  darkwolf198022's Rating My Rating
1
Above the Law (1988,  R)
Above the Law
good action movie
2
Gridiron Gang (2006,  PG-13)
Gridiron Gang
great movie
3
Walking Tall (2004,  PG-13)
Walking Tall
very good movie
4
Marked for Death (1990,  R)
Marked for Death
loved this movie
5
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
great movie action and funny
6
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Happy Gilmore
this is one movie that i can't get enough of
7
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider
I think it is going to be a very good movie
8
Broken Arrow (1996,  R)
9
Face/Off (1997,  R)
10
The Marine (2006,  PG-13)
The Marine
Cena is great in this movie lots of action
11
Universal Soldier - The Return (1999,  R)
12
Rocky (1976,  PG)
13
Rocky II (1979,  PG)
14
Rocky III (1982,  PG)
15
Rocky IV (1985,  PG)
16
Rocky Balboa (2006,  PG)
Rocky Balboa
this movie was a good end to the Rocky movies, lets hope that it is the last. great movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments