Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dartercheerleader201's Rating My Rating
1
Legally Blonde (2001,  PG-13)
Click to Rate
2
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (1953,  PG-13)
Click to Rate
3
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
Click to Rate
4
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
High School Musical (2006,  Unrated)
Click to Rate
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
7
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
8
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
The Secret Garden (1993,  G)
Click to Rate
10
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
14
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
15
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments