My Favorite Movies


  Dastierinmir69138567's Rating My Rating
1
Akira (1989,  R)
Click to Rate
2
Vampire Hunter D (Banpaia hantâ D) (1985,  Unrated)
Click to Rate
3
Shuffle (2005,  Unrated)
Click to Rate
4
Hell Girl (2005,  Unrated)
Click to Rate
5
Bleach (2004,  Unrated)
Bleach 5.0 Stars
Liked it a lot!
Click to Rate
6
Gilgamesh (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
Black Cat (2006,  Unrated)
Click to Rate
8
Ah! My Goddess (2005,  Unrated)
Click to Rate
9
Negima (2005,  Unrated)
Click to Rate
10
Golden Boy (1939,  Unrated)
Click to Rate
11
Dears (2005,  Unrated)
Click to Rate
12
Gantz (2004,  Unrated)
Click to Rate
13
Samurai Champloo (,  Unrated)
Click to Rate
14
Perfect Blue (1999,  R)
Click to Rate
15
Happy Lesson (,  Unrated)
Click to Rate
16
Ghost Talker's Daydream (,  Unrated)
Click to Rate
17
Kite (2002,  Unrated)
Click to Rate
18
Ninja Scroll (1996,  Unrated)
Click to Rate
19
X (2001,  Unrated)
Click to Rate
20
Samurai X (2000,  Unrated)
Click to Rate
21
Cutey Honey (1998,  Unrated)
Click to Rate
22
Chobits (2002,  Unrated)
Click to Rate
23
Trinity Blood (2005,  Unrated)
Click to Rate
24
Banner of the Stars (2000,  Unrated)
Click to Rate
25
Ghost in the Shell (1995,  R)
Click to Rate
26
Night of the Demons (1988,  R)
Click to Rate
27
Night (2006,  Unrated)
Click to Rate
28
Dawn (2003,  Unrated)
Click to Rate
29
Land of the Dead (2005,  R)
Click to Rate
30
Death Note (2006,  Unrated)
Click to Rate
31
Friday the 13th (1980,  R)
Click to Rate
32
Resident Evil (2002,  R)
Click to Rate
33
Silent Hill (2006,  R)
Click to Rate
34
Nightbreed (1990,  R)
Click to Rate
35
28 Days Later (2002,  R)
Click to Rate
36
House of the Dead (2003,  R)
Click to Rate
37
Near Dark (1987,  R)
Click to Rate
38
Dog Soldiers (2002,  R)
Click to Rate
39
Tremors (1989,  PG-13)
Click to Rate
40
Van Helsing (2004,  PG-13)
Click to Rate
41
Halloween (1978,  R)
Click to Rate
42
Jeepers Creepers (2001,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments