My Favorite Movies
| k8yD's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Prom Night (2008, PG-13) |
|
|
| 2 |
Rent (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 5 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 7 |
Saving Private Ryan (1998, R) |
|
|
| 8 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
|
| 10 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Back to the Future Part III (1990, PG) |
|
|
| 12 |
The NeverEnding Story (1984, PG) |
|
|
| 13 |
Baby's Day Out (1994, PG) |
|
|
| 14 |
The Truman Show (1998, PG) |
|
|
| 15 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|


