My Favorite Movies


  daviddesrosierslover1's Rating My Rating
1
The Cooler (2003,  R)
The Cooler
this cool
2
Model Behavior (2000,  Unrated)
Model Behavior
it was sweet
3
On the Line (2001,  PG)
On the Line
this movie was AWSOME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4
The Happening (2008,  R)
The Happening
seen it it was AWSOME!!!!!!!OH AND DO NOT TAKE ANYTHING SHARPEWITH U TO THIS MOVIE U WILL JUMPY!!!! OH AND TALK TO THE TRESS!
5
Hitch (2005,  PG-13)
Hitch
this movie was funny and wicked
6
Prom Night (2008,  PG-13)
Prom Night
I LOVED THIS MOVIE IT WAS WICKED!!!
7
Disturbia (2007,  PG-13)
Disturbia
I LOVED THIS MOVIE
8
Frequency (2000,  PG-13)
Frequency
loved it!
9
The Lake House (2006,  PG)
The Lake House
I LOVE THIS MOVIE
10
Cabin Fever (2002,  R)
Cabin Fever
I LOVE THIS NOVIE! IT WAS WICKED!
11
Bloody Murder 2: Closing Camp (Halloween Camp) (2003,  R)
12
8 Mile (2002,  R)
8 Mile
love it
13
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard
This movie was sad his brother got shot!!!!!!
14
Get Rich or Die Tryin' (2005,  R)
Get Rich or Die Tryin'
love this movie
15
The Bros. (2007,  R)
The Bros.
love it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments