My Favorite Movies


  dayangnabila92's Rating My Rating
1
The Snow Queen (1957,  Unrated)
2
Snow Queen (2002,  Unrated)
3
Snow White (1916,  Unrated)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
5
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
7
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
9
High School Musical (2006,  Unrated)
10
A Cinderella Story (2004,  PG)
11
The Princess Diaries (2001,  G)
12
Shrek 2 (2004,  PG)
13
Shrek (2001,  PG)
14
Children of Men (2006,  R)
15
The Snow Queen & The Wild Swans (2003,  Unrated)
16
Barbarian Queen (Queen of the Naked Steel) (1985,  R)
17
Snow Angels (2007,  R)
18
Snow Blind (2006,  Unrated)
19
Snow Cake (2006,  Unrated)
20
Korean War Stories (2001,  Unrated)
21
Snow Day (2000,  PG)
22
First Snow (2007,  R)
23
Snow Wonder (2005,  Unrated)
24
Queen of Outer Space (Queen of the Universe) (1958,  Unrated)
25
The Queen (2006,  PG-13)
26
A Little Snow Fairy Sugar: Special (2004,  Unrated)
27
Soul on Fire (2004,  Unrated)
28
Scream Queen (2003,  Unrated)
29
Snow In August (2001,  Unrated)
30
The Queen (1968,  Unrated)
31
Snow White and the Three Stooges (1961,  G)
32
The Virgin Queen (1955,  Unrated)
33
Queen of Swing (,  Unrated)
34
My Sister's Kids in the Snow (,  Unrated)
35
Will It Snow for Christmas? (1997,  Unrated)
36
Let It Snow (2001,  R)
37
Black Snow (Ben ming nian) (1990,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments