My Favorite Movies
| dbgomez02's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Foot Fist Way (2006, R) |
|
| 2 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006, R) |
|
| 3 |
Army of Darkness (1993, R) |
|
| 4 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
| 5 |
High Fidelity (2000, R) |
|
| 6 |
Reservoir Dogs (1992, R) |
|
| 7 |
From Here to Eternity (1953, Unrated) |
|
| 8 |
The Family Man (2000, PG-13) |
|
| 9 |
Fear and Loathing in Las Vegas (1998, R) |
|
| 10 |
The Goonies (1985, PG) |











SpaceCowboy9280 posted 192 days ago
what no lawnmower man? this list is worthless