Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  de2v's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
2
Life Is Beautiful (La Vita è bella) (1998,  PG-13)
3
A Beautiful Mind (2001,  PG-13)
4
The Pianist (2002,  R)
5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004,  R)
6
Hotel Rwanda (2004,  PG-13)
7
The Godfather (1972,  R)
8
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
10
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
11
The Godfather, Part II (1974,  R)
12
Bad Boys (1995,  R)
13
Bad Boys II (2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments