My Favorite Movies
| DeafBeauty1975733566's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Legends of the Fall (1994, R) |
|
|
| 3 |
Salsa (1988, PG) |
|
|
| 4 |
The Forbidden Dance Is Lambada (1990, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Crime of Padre Amaro (2002, R) |
|
|
| 6 |
The Scarlet Letter (1995, R) |
|
|
| 7 |
Stolen Women, Captured Hearts (1997, Unrated) |
|
|
| 8 |
Lambada (1990, PG-13) |
|
|
| 9 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 10 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 11 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
I Like It Like That (1994, R) |
|
|
| 13 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 14 |
Here On Earth (2000, PG-13) |
|
|
| 15 |
My Best Friend's Wedding (1997, PG-13) |
|


