My Favorite Movies
Give list a short description
| deannafloreshfp's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Braveheart (1995, R) |
|
|
| 2 |
King Kong (2005) (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Matrix (1999, R) |
|
|
| 6 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
300 (2007, R) |
|
|
| 9 |
Face/Off (1997, R) |
|
|
| 10 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Serendipity (2001, PG-13) |
|


