Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  DEATH2ALLCRACKERS's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
2
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
4
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
5
The Iron Giant (1999,  PG)
Click to Rate
6
Radio (2003,  PG)
Click to Rate
7
The Punisher (2004,  R)
Click to Rate
8
Dogma (1999,  R)
Click to Rate
9
Angels in the Outfield (1994,  PG)
Click to Rate
10
Charlie's Angels - Full Throttle (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Hellboy (2004,  PG-13)
Click to Rate
12
8 Mile (2002,  R)
Click to Rate
13
American Pie (1999,  R)
Click to Rate
14
American Pie 2 (2001,  R)
Click to Rate
15
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
Click to Rate
16
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
Click to Rate
17
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004,  Unrated)
Click to Rate
18
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002,  Unrated)
Click to Rate
19
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2002,  Unrated)
Click to Rate
20
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2001,  Unrated)
Click to Rate
21
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Click to Rate
22
Save the Last Dance 2 (2006,  PG-13)
Click to Rate
23
10 Things I Hate About You (1999,  PG-13)
Click to Rate
24
Norbit (2007,  PG-13)
Click to Rate
25
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
Click to Rate
26
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
27
The Scorpion King (2002,  PG-13)
Click to Rate
28
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
29
Scooby Doo in Where's My Mummy (2005,  Unrated)
Click to Rate
30
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
Click to Rate
31
Mortal Kombat: Annihilation (1997,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments