Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  DeathInConverse's Rating My Rating
1
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
2
Walk the Line (2005,  PG-13)
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
4
Walk on Water (2005,  Unrated)
5
Dracula 2000 (2000,  R)
6
Bram Stoker's Dracula (1992,  R)
7
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
8
The Notebook (2004,  PG-13)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
11
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
12
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
13
The 10th Kingdom (,  Unrated)
14
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
15
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
awesome, that man is my hero...
16
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
17
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
18
Daredevil (2003,  PG-13)
19
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2) (2006,  R)
Van Wilder: The Rise of Taj (Van Wilder 2)
i would love to see this.
20
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) (2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments