My Favorite Movies


  deddycoolz's Rating My Rating
1
The Bodyguard (1992,  R)
2
The Bodyguard (2004,  Unrated)
3
The Bodyguard 2 (2007,  Unrated)
4
Bodyguard: A New Beginning (2008,  R)
5
My Bodyguard (1980,  PG)
6
Karate Kiba (The Bodyguard) (Viva Chiba the Bodyguard) (1976,  Unrated)
7
Bodyguard Kiba 2: Combat Apocalypse (1993,  Unrated)
8
National Security (2003,  PG-13)
9
Tactical Unit: Comrades in Arms (2009,  PG)
10
The Profession of Arms (2001,  Unrated)
11
Loaded Pistols (1948,  Unrated)
12
Into His Arms (1999,  Unrated)
13
The World in His Arms (1952,  Unrated)
14
Into the Arms of Strangers (2007,  Unrated)
15
Wild Arms (2002,  Unrated)
16
Shoulder Arms (1918,  Unrated)
17
Special Duty Combat Unit Shinesman (1996,  Unrated)
18
The Sniper (1952,  Unrated)
19
Sniper 3 (2004,  R)
20
Sniper 2 (2003,  R)
21
Sniper (1993,  R)
22
Sun cheung sau (Godly Gunslingers) (The Sniper) (2009,  Unrated)
23
D.C. Sniper: 23 Days of Fear (2003,  PG)
24
Kei tung bou deui: Ging lai (Tactical Unit: The Code) (2008,  Unrated)
25
PTU (PTU - Police Tactical Unit) (2003,  R)
26
Tactical Assault (1998,  R)
27
Immortal Combat (1993,  R)
28
Combat (1995,  Unrated)
29
Brute Corps (Combat Corps) (1972,  R)
30
Combat America (1943,  Unrated)
31
Police Academy 2 - Their First Assignment (1985,  PG-13)
32
Police Academy 3 - Back in Training (1986,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments