My Favorite Movies
| DEMONABASTOfficial13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
DreamKeeper (2003, Unrated) |
|
| 2 |
Prison of the Psychotic Damned: Terminal Remix (, Unrated) |
|
| 3 |
300 (2007, R) |
|
| 4 |
Phantasm (1979, R) |
|
| 5 |
Begotten (1991, Unrated) |
|
| 6 |
Bram Stoker's Dracula (1992, R) |
|
| 7 |
Bloodstone: Subspecies II (1993, R) |
|
| 8 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
| 9 |
Signs (2002, PG-13) |
|
| 10 |
Slave Girls (1967, Unrated) |
|
| 11 |
Cleopatra (1963, Unrated) |
|
| 12 |
Pathfinder (2007, R) |
|
| 13 |
Ginger Snaps Back - The Beginning (2004, R) |
|
| 14 |
Twilight (2008, PG-13) |
|
| 15 |
Meridian: Kiss of the Beast (1990, R) |
|
| 16 |
Smoke Signals (1998, PG-13) |
|
| 17 |
Dance Me Outside (1994, R) |















