My Favorite Movies
| DeniseF9's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Shakira: Oral Fixation Tour (2007, Unrated) |
|
|
| 2 |
Step Up 2 the Streets (2008, PG-13) |
|
|
| 3 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
Once Upon a Time in Mexico (2003, R) |
|
|
| 6 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 7 |
Under the Same Moon (La Misma Luna) (2008, PG-13) |
|
|
| 8 |
Bandidas (, Unrated) |
|
|
| 9 |
Cheech & Chong's Next Movie (1980, R) |
|
|
| 10 |
Wanted (2008, R) |
|
|
| 11 |
Gorgeous (Boh lee chun) (1999, PG-13) |
|
|
| 12 |
Superhero Movie (2008, PG-13) |
|
|
| 13 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
Evan Almighty (2007, PG) |
|
|
| 15 |
The Eye (2008, PG-13) |
|
|
| 16 |
Fantastic Four (2005, PG-13) |
|
|
| 17 |
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007, PG) |
|
|
| 18 |
Good Luck Chuck (2007, R) |
|
|
| 19 |
The Love Guru (2008, PG-13) |
|
|
| 20 |
South of the Border (2008, Unrated) |
|
|
| 21 |
You Got Served (2004, PG-13) |
|
|
| 22 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|



