Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Diane118223671's Rating My Rating
1
Mr. Deeds (2002,  PG-13)
2
Anger Management (2003,  PG-13)
3
Under the Tuscan Sun (2003,  PG-13)
4
Anna and the King (2000,  PG-13)
5
The Third Wish (2004,  PG)
6
Mr. Destiny (1990,  PG-13)
7
The Five People You Meet in Heaven (2004,  Unrated)
8
Failure to Launch (2006,  PG-13)
9
Sweet Home Alabama (2002,  PG-13)
10
Last of the Dogmen (1995,  PG)
11
Dave (1993,  PG-13)
12
Liar Liar (1997,  PG-13)
13
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
14
The Fifth Element (1997,  PG-13)
15
Matilda (1996,  PG)
16
Wild Hogs (2007,  PG-13)
17
National Treasure (2004,  PG)
18
No Reservations (2007,  PG)
19
The Dark Knight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments