My Favorite Movies
| Dingertrade497471845's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lost Boys (1987, R) |
|
| 2 |
Dream a Little Dream (1989, PG-13) |
|
| 3 |
License to Drive (1988, PG-13) |
|
| 4 |
Blown Away (1992, R) |
|
| 5 |
Silver Bullet (1985, R) |
|
| 6 |
Lucas (1986, PG-13) |
|
| 7 |
Dream a Little Dream 2 (1994, PG-13) |
|
| 8 |
Secret Admirer (1985, R) |
|
| 9 |
Bloodsucking Cinema (2007, Unrated) |
|
| 10 |
Fast Getaway (1991, PG-13) |
|
| 11 |
Demolition University (1997, Unrated) |










