My Favorite Movies
| dirtroads4me54's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
| 3 |
Bed of Roses (1995, PG) |
|
| 4 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 10 |
Quigley Down Under (1990, PG-13) |
|
| 11 |
The Man from Snowy River (1982, PG) |
|
| 12 |
Return to Snowy River (1988, PG) |
|
| 13 |
My Big Fat Greek Wedding (2002, PG) |
|
| 14 |
Somewhere in Time (1980, PG) |
|
| 15 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 16 |
The Horse Whisperer (1998, PG-13) |
|
| 17 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 18 |
The Outsider (2002, R) |
|
| 19 |
Love Comes Softly (2003, Unrated) |
|
| 20 |
Love's Abiding Joy (2006, PG) |
|
| 21 |
Love's Enduring Promise (2004, Unrated) |
|
| 22 |
Love's Long Journey (2005, Unrated) |






















