My Favorite Movies
| dmhobbs12's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Dickie Roberts - Former Child Star (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Big Momma's House 2 (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
Mission Impossible (1996, PG-13) |
|
|
| 8 |
Mission Impossible 2 (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
Mission: Impossible III (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
Tommy Boy (1995, PG-13) |
|
|
| 11 |
Wayne's World (1992, PG-13) |
|
|
| 12 |
Wayne's World 2 (1993, PG-13) |
|
|
| 13 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Ringer (2005, PG-13) |
|
|
| 16 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 17 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Cookout (2004, PG-13) |
|
|
| 19 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|



