My Favorite Movies
| dollimy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bridge to Terabithia (2007, PG) |
|
| 2 |
Ratatouille (2007, G) |
|
| 3 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 4 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 5 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 6 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
| 8 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
| 9 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 10 |
R.V. (RV) (Runaway Vacation) (2006, PG) |
|
| 11 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 12 |
Underdog (2007, PG) |












