Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dolphingal219's Rating My Rating
1
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999,  PG-13)
2
Austin Powers - International Man of Mystery (1997,  PG-13)
3
Howard the Duck (1986,  PG)
4
A Night at the Roxbury (1998,  PG-13)
5
Invaders from Mars (1986,  PG)
6
Spaceballs (1987,  PG)
7
Drop Dead Fred (1991,  PG-13)
8
Volcano (1997,  PG-13)
9
Deep Blue Sea (1999,  R)
10
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
11
The Pacifier (2005,  PG)
12
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
13
My Super Ex-Girlfriend (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments