My Favorite Movies


  dolphingirlmarch12's Rating My Rating
1
El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth) (2006,  R)
El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth)
good
2
Wedding Crashers (2005,  R)
Wedding Crashers
bad
3
Perfume: The Story of a Murderer (2006,  R)
Perfume: The Story of a Murderer
good
4
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
good
5
Eragon (2006,  PG)
Eragon
good
6
Sin City (2005,  R)
Sin City
bad
7
Rocky Balboa (2006,  PG)
Rocky Balboa
bad
8
Blood Diamond (2006,  R)
Blood Diamond
it is ok
9
American Pie (1999,  R)
American Pie
i like it
10
Titanic (1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments