My Favorite Movies
| donnapriest2005's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
| 2 |
The Lake House (2006, PG) |
|
| 3 |
Face/Off (1997, R) |
|
| 4 |
Con Air (1997, R) |
|
| 5 |
Last Action Hero (1993, PG-13) |
|
| 6 |
American Pie (1999, R) |
|
| 7 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 8 |
American Pie Presents - Band Camp (2005, R) |
|
| 9 |
Hide and Seek (1996, Unrated) |
|
| 10 |
Constantine (2005, R) |
|
| 11 |
Just Like Heaven (2005, PG-13) |
|
| 12 |
The Rock (1996, R) |
|
| 13 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 14 |
Hocus Pocus (1993, PG) |














