Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dontbeahater's Rating My Rating
1
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
i loved this movie..... it was sooo funny... i loved quotes from it
2
Step Up (2006,  PG-13)
Step Up
like my faviorite movie ever
3
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
funny... loved it
4
A Walk to Remember (2002,  PG)
A Walk to Remember
good but sad
5
I, Robot (2004,  PG-13)
I, Robot
i love will smith... it was a good movie
6
Big Daddy (1999,  PG-13)
Big Daddy
it was soo cute
7
Scary Movie 3 (2003,  PG-13)
Scary Movie 3
so funny
8
Scary Movie 4 (2006,  PG-13)
Scary Movie 4
it was pretty funny... loved the shaq and dr. phil part
9
American Pie (1999,  R)
10
American Pie 2 (2001,  R)
11
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments