My Favorite Movies
ya my movies
| doyouhavaGrudge's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Ring (2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Ring Two (2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Messengers (2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Strangers (2008, R) |
|
| 5 |
The Grudge (2004, PG-13) |
|
| 6 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Kindergarten Cop (1990, PG-13) |
|
| 8 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Anger Management (2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Exorcism of Emily Rose (2005, PG-13) |
|
| 11 |
Poseidon (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |












