Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dreamgirl101219's Rating My Rating
1
The Man in the Iron Mask (1998,  PG-13)
2
Ella Enchanted (2004,  PG)
3
Good Will Hunting (1997,  R)
4
A Little Princess (1995,  G)
5
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
6
The Tuxedo (2002,  PG-13)
7
Catwoman (2004,  PG-13)
8
Gremlins 2 - The New Batch (1990,  PG-13)
9
Jaws 2 (1978,  PG)
10
An American Tail (1986,  G)
11
The Patriot (2000,  R)
12
Baby's Day Out (1994,  PG)
13
Dude, Where's My Car? (2000,  PG-13)
14
Eragon (2006,  PG)
Eragon
i love this movie it is sooooooo good!!!!!!!
15
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet
i love this movie its so cute!!!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments