Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  dudeyurfugly17722801's Rating My Rating
1
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
Click to Rate
2
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
3
Stick It (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Blonde (2001,  Unrated)
Click to Rate
5
Kicking and Screaming (1995,  R)
Click to Rate
6
Devour (2005,  R)
Click to Rate
7
Flight of the Phoenix (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Without A Paddle (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
10
John Tucker Must Die (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
Elizabethtown (2005,  PG-13)
Click to Rate
12
Nacho Libre (2006,  PG)
Click to Rate
13
Blades of Glory (2007,  PG-13)
Click to Rate
14
Shooter (2007,  R)
Click to Rate
15
Along Came Polly (2004,  PG-13)
Click to Rate
16
Hancock (2008,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments