My Favorite Movies
| eatwaxcrayons's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Casshern (2004, Unrated) |
|
|
| 2 |
He Loves Me, He Loves Me Not (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
Hot Fuzz (2007, R) |
|
|
| 4 |
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind (2004, R) |
|
|
| 5 |
Battle Royale (Batoru Rowaiaru) (2001, Unrated) |
|
|
| 6 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 7 |
28 Days Later (2002, R) |
|
|
| 8 |
GoldenEye (1995, PG-13) |
|
|
| 9 |
Stranger Than Fiction (2006, PG-13) |
|
|
| 10 |
All About Lily Chou-Chou (2001, Unrated) |
|
|
| 11 |
Little Miss Sunshine (2006, R) |
|
|
| 12 |
Kiki's Delivery Service (1989, G) |
|
|
| 13 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
|
| 14 |
Space Jam (1996, PG) |
|
|
| 15 |
Cruel Intentions (1999, R) |
|
|
| 16 |
Drop Dead Fred (1991, PG-13) |
|
|
| 17 |
The Motorcycle Diaries (Diarios de motocicleta) (2004, R) |
|



