My Favorite Movies


  1. ebucs007
  2. ebube

the grudge
fat albert
harry potter
kung fu husle
shaolin soccer

  ebucs007's Rating My Rating
1
The Grudge (2004,  PG-13)
2
You Don't Mess with the Zohan (2008,  PG-13)
3
Ghost Town (2008,  PG-13)
4
30 Days of Night (2007,  R)
5
Naughty Novelist (2008,  Unrated)
6
Day of the Dead (2008,  R)
7
That Man Bolt (1974,  Unrated)
8
Bolt (2008,  PG)
9
Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006,  R)
10
Hellboy II: The Golden Army (Hellboy 2) (2008,  PG-13)
11
Twilight (2008,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments