My Favorite Movies
| edlim9246's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rambo (Rambo IV) (2008, R) |
|
| 2 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 3 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 4 |
Hard to Die (1990, R) |
|
| 5 |
La Tour Montparnasse infernale (Don't Die Too Hard!) (2001, Unrated) |
|
| 6 |
Se incontri Sartana prega per la tua morte,(Gunfighters Die Harder) (1968, PG) |
|
| 7 |
Angels Die Hard (1970, Unrated) |
|
| 8 |
Die Hard Dracula (2002, Unrated) |
|
| 9 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
| 10 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |









