My Favorite Movies


  EDoubleD41992129's Rating My Rating
1
The Hangover (2009,  R)
2
Grind (2003,  PG-13)
3
My Best Friend's Girl (2008,  R)
4
Taken (2009,  PG-13)
5
For Love of the Game (1999,  PG-13)
6
The Rookie (2002,  G)
7
Gladiator (2000,  R)
8
Good Luck Chuck (2007,  R)
9
Employee of the Month (2006,  PG-13)
10
Pitcher and the Pin-Up (2004,  Unrated)
11
Braveheart (1995,  R)
12
Half Baked (1998,  R)
13
Liar Liar (1997,  PG-13)
14
Wedding Crashers (2005,  R)
15
Old School (2003,  R)
16
The Replacements (2000,  PG-13)
17
Varsity Blues (1999,  R)
18
Superbad (2007,  R)
19
Eurotrip (2003,  R)
20
Forgetting Sarah Marshall (2008,  R)
21
300 (2007,  R)
22
Strange Wilderness (2008,  R)
23
Any Given Sunday (1999,  R)
24
I Love You, Man (2009,  R)
25
Major League (1989,  R)
26
The Waterboy (1998,  PG-13)
27
Semi-Pro (2008,  R)
28
Step Brothers (2008,  R)
29
Miracle (2004,  PG)
30
Major League 2 (1994,  PG)
31
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
32
Elf (2003,  PG)
33
The Greatest Game Ever Played (2005,  PG)
34
National Lampoon's Going the Distance (2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments