My Favorite Movies
| EdwardCullenLoverrr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Alpha Dog (2007, R) |
|
| 2 |
Edison (Edison Force) (2006, R) |
|
| 3 |
Black Snake Moan (2007, R) |
|
| 4 |
Model Behavior (2000, Unrated) |
|
| 5 |
Shrek the Third (Shrek 3) (2007, PG) |
|
| 6 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 7 |
Shrek (2001, PG) |
|
| 8 |
High Crimes (2002, PG-13) |
|
| 9 |
Kiss The Girls (1997, R) |
|
| 10 |
Double Jeopardy (1999, R) |
|
| 11 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 12 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Waterboy (1998, PG-13) |
|
| 14 |
Anger Management (2003, PG-13) |
|
| 15 |
Billy Madison (1995, PG-13) |
|
| 16 |
Click (2006, PG-13) |
|
| 17 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 18 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
| 19 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
| 20 |
Armageddon (1998, PG-13) |
|
| 21 |
Hart's War (2002, R) |
|
| 22 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
| 23 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
| 24 |
Hostage (2005, R) |
|
| 25 |
Die Hard (1988, R) |
|
| 26 |
The Pursuit of Happyness (2006, PG-13) |
|
| 27 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
| 28 |
Ali (2001, R) |
|
| 29 |
Bad Boys (1995, R) |
|
| 30 |
Shark Tale (2004, PG) |
|
| 31 |
I, Robot (2004, PG-13) |
|
| 32 |
Enemy of the State (1998, R) |
|
| 33 |
Men in Black II (2002, PG-13) |
|
| 34 |
Men in Black (1997, PG-13) |
|
| 35 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 36 |
Independence Day (1996, PG-13) |
|
| 37 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 38 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
| 39 |
Disturbia (2007, PG-13) |





































