Share this List

Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies

  1. eldamontano
  2. Elda

Give list a short description

  eldamontano's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
2
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Click to Rate
3
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
White Chicks (2004,  PG-13)
Click to Rate
5
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
6
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Finding Nemo (2003,  G)
Click to Rate
9
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
Click to Rate
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 5.0 Stars
HARRY POTTER FILMS ARE THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments