My Favorite Movies
| elena8521's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010, Unrated) |
|
| 5 |
Harry Potter in the Hood (2007, Unrated) |
|
| 6 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
| 8 |
X-Men Origins - Wolverine (2009, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 10 |
Helen (2009, Unrated) |
|
| 11 |
X-Men Origins: Magneto (2013, Unrated) |










