My Favorite Movies
| ElisaLynnetteTaveras's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 2 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005, PG) |
|
|
| 4 |
Beauty and the Beast (1991, G) |
|
|
| 5 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
|
| 6 |
Cinderella (1950, G) |
|
|
| 7 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Disney's Aladdin (1992, G) |
|
|
| 9 |
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982, PG) |
|
|
| 10 |
Dumb and Dumber (1994, PG-13) |
|
|
| 11 |
Elf (2003, PG) |
|
|
| 12 |
Ever After - A Cinderella Story (1998, PG-13) |
|
|
| 13 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
|
| 14 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 15 |
Halloween (1978, R) |
|
|
| 16 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
|
| 17 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 18 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 19 |
9/11: Inside the Twin Towers (2007, Unrated) |
|



