My Favorite Movies


  elmariachi881's Rating My Rating
1
The Boondock Saints II: All Saints Day (2009,  R)
2
The Boondock Saints (1999,  R)
3
The Jackal (1997,  R)
4
Batoru rowaiaru II: Chinkonka (Battle Royale II) (2003,  Unrated)
5
Battle Royale (Batoru Rowaiaru) (2001,  Unrated)
6
Attack the Gas Station (2001,  R)
7
Tau ming chong (Warlords) (2007,  Unrated)
8
Death Trance (2005,  R)
9
7 Dwarfs (2005,  Unrated)
10
Swimming Pool (2003,  R)
11
Embrassez qui vous voudrez (See How They Run) (Summer Things) (2002,  Unrated)
12
Inglourious Basterds (2009,  R)
13
Pulp Fiction (1994,  R)
14
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
15
Die Hard (1988,  R)
16
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990,  R)
17
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995,  R)
18
Nightwatch (1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments