My Favorite Movies
| emilywillesen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Juno (2007, PG-13) |
|
| 2 |
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience (2009, G) |
|
| 3 |
Mom at Sixteen (2005, Unrated) |
|
| 4 |
Camp Rock (2008, G) |
|
| 5 |
Jump In! (2007, Unrated) |
|
| 6 |
Fifteen and Pregnant (1998, Unrated) |
|
| 7 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 8 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
| 9 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 10 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
| 11 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008, G) |
|
| 12 |
Newsies (1992, PG) |
|
| 13 |
Sixteen Candles (1984, PG) |
|
| 14 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, PG) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
| 17 |
I Am Sam (2002, PG-13) |
|
| 18 |
Custody (2007, Unrated) |


















